EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina
čtvrtek, 19 listopad 2015 08:04

Naši firmu definuje 5 E: Erudice, Efektivita, Energie, Empatie, Entuziasmus

Napsal(a) 

foto KK

Mgr. Kateřina Kaňoková
Spoluzakladatelka a jednatelka GENDER Consulting, s.r.o.

Kateřina založila společně s Janou Klampflovou, která má v projektu 100 mirrors svůj portrét (https://www.youtube.com/watch?v=ebRLui3hCuM), firmu GENDER Consulting, s.r.o - expertní konzultační a vzdělávací společnost v oblasti rovných příležitostí, genderu, diverzity, work life balance a „moderního“ HR.

Za tři roky svého působení se GENDER Consulting, s.r.o. stal ve svém oboru respektovanou institucí, která:

  • je akreditovaná u Ministerstva vnitra
  • je členem Genderové Expertní Komory (GEK ČR)
  • je členem expertní skupiny při Úřadu Vlády v rámci "Metodiky genderových auditů"
  • je partnerem Ministerstva vnitra v rámci soutěže "Úřad roku půl na půl - respekt k rovným příležitostem"
  • je odborným garantem konference Equal Pay Day.

 

Kateřino, čím vším se ve firmě zabýváte a kdo jsou vaši klienti?

Naši klienti jsou z oblasti komerční sféry, veřejné správy, neziskového sektoru a širokého spektra organizací, kam lze zařadit například coworkingová centra, komunitní a rodinná centra. Zabýváme se také podporou osob, které patří do některé ze skupin, ohrožených na trhu práce – poskytujeme konzultace a vzdělávání ženám, osobám 50+, osobám se zdravotním postižením, v rámci různých projektů.

Jsme konzultační a vzdělávací společností a nabízíme v těchto oblastech širokou škálu služeb - realizujeme audity (gender/diversity audit, personální audit, globální audit rovných příležitostí), fungujeme jako externí HR do firem a veřejné správy, tvoříme HR strategie, vzděláváme vedení i zaměstnance/kyně, poskytujeme individuální poradenství a mentoring.

V rámci projektů, které jsou zaměřeny na ženy, pak fungujeme v rolích lektorek, mentorek i kouček.

Do každé naši práce dáváme naše srdce a vždy vydáme 100% úsilí a nasazení– definují nás klíčová slova, uvedena v nadpisu: Erudice, Efektivita, Energie, Empatie, Entuziasmus – a za tím si s Janou stojíme.

 

Proč jste se dala na podnikání?

Firmu jsme s Janou založily, když jsme byly obě na rodičovské dovolené, v roce 2012. Jsem za to ráda, rodičovská dovolená je ideální pro start podnikání, pokud už o něm žena uvažuje.

 

A co pro mě osobně znamená podnikání?

Podnikání je pro mě výzva, poslání a hra. Baví mě, protože mám svoji svobodu a nezávislost, protože mám svůj adrenalin, protože si za všechno můžu sama - aneb - jaké si to udělám, takové to mám, protože se můžu bavit, protože můžu krásně sladit práci i osobní život. Protože se tím, že pracuji pro sebe, těším na každé nové ráno, protože mám život jen ve svých rukou:-). A hlavně, pracuji v home space a garden open space, takže vedle práce na auditech a akčních plánech stíhám sledovat, jak mi ještě krásně kvetou růže, jak mi už krásně tleje listí, jak mi krásně rostou dcery a jak mi krásně vzrůstá moje osobní spokojenost...

Číst 3252 krát Naposledy změněno čtvrtek, 19 listopad 2015 08:55

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí